1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Një person në Prizren vdes pas rrëzimit nga pema

Një person ka vdekur si pasojë e rrëzimit nga pema, të enjten në Prizren, ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh.

Në raport theksohet se rasti ka ndodhur pasdite në rrugën “Sheh Emini”.

“Viktima mashkull kosovar, është rrëzuar nga pema dhe ka pësuar lëndime të rënda. Viktimës i është dhënë tretmani mjekësor, por nga lëndimet e pësuara, ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftim të Policisë.

Trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Më Shumë

Mediat serbe e quajnë Xhakën “provokatori shqiptar”

Zvicra do të përballet me Bjellorusinë në kuadër të ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Evropian, përballje kjo që UEFA vendosi të luhej në Serbi (për...

Totaj shpreh mirënjohje për Luksemburgun që po përkrah Prizrenin në projekte të ndryshme

Kryetari i komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pritur shefin e misionit të Luksemburgut në Kosovë, Eric Dietz, me të cilin ka diskutuar për...

Lajmet e Fundit