34.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

“Nuk kam vdekur”, reagon edhe vet agjenti Mino Raiola

Agjenti i njohur i futbollit, Mino Raiola ka reaguar personalisht pas lajmeve për vdekjen e tij.

Mediat e ndryshme evropiane u ‘nguten’ duke raportuar për një vdekje të Raiolas në moshën 54-vjeçare.

E gjitha erdhi pas Raiola ka disa muaj i shtrirë në një spital në Milano, ku pati edhe një intervenim.

Megjithatë, tashmë kanë dalë përgënjeshtrime se lajmi për vdekjen e agjentit të njohur italo-holandez nuk është i vërtet.

Lajmin për vdekjen e 54-vjeçarit e kanë përgënjeshtruar nga spitali San Raffaelle në Milano, aty ku Raiola po qëndron nga janari, si dhe nga njerëzit e afërt të agjentit.

Tani, pasi lajmi mori bujën ka reaguar edhe vet Raiola me anë të profilit privat në rrjetin social Twitter.

“Gjendja aktuale shëndetësore për ata që interesohen: I mllefosur, për herë të dytë më kanë bërë të vdekur brenda 4 muajve. Duken gjithashtu se janë në gjendje të më ringjallur”, ka shkruar Raiola. /Telegrafi/

 

Më Shumë

Starti më i keq i United në 101 vite, “ngujohet” Ronaldo

Manchester United preku fundit të shtunën teksa Brentford i shkaktoi një humbje shumë të rëndë, një humbje me “poker” golash brenda pjesës së parë. Dy...

PSG nis bisedimet me yllin e United

PSG është e interesuar për të transferuar në “Parc des Princes” yllin e Manchester United, Marcus Rashofrd. Klubi francez e ka kërkuar anglezin që nga...

Lajmet e Fundit