11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Olta Gixhari gati të futet në Big Brother VIP 3

Olta Gixhari gati të futet në Big Brother VIP 3 por ja kush e pengon. Nuk është djali!

Olta Gixhari ishte një nga banoret më të komentuara të “Big Brother VIP 2” dhe pas daljes së saj vazhdoi të ishte në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale.

Por mesa duket Olta është gati që të futet edhe në Big Brother VIP 3, vetëm se ka një problem.

Producentja Sara Hoxha nuk e lejon Oltën të bëhet sërish pjesë e formatit. Këtë e ka treguar vetë aktorja duke iu kthyer përgjigje fansave në Instagram.

Dikush e pyet nëse do hyjë në BBV3 dhe Olta i thotë: Unë dua, por Sara Hoxha më tha ‘o ti o unë te treshi’.

Më Shumë

Kuvendi miraton edhe marrëveshjen për banim social, PDK s’merr pjesë në votim

Kuvendi i Kosovës ka arritur të kalojë edhe marrëveshjen për banimin social adekuat. Kjo marrëveshje kaloi me 80 vota për, derisa në votim nuk...

11 të përfshirë në rastin ku u plagos me armë një person në Prizren

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me plagosjen e së mërkurës mbrëma në Prizren. Sipas njoftimit, një person është plagosur me armë zjarri e...

Lajmet e Fundit