17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Argjentina Ramosan nxjerr fotot e nxehta nga pushimet, ekspozon kaq shumë trupin

Shumë VIP-a janë të zënë gjatë verës me koncerte dhe mezi bëjnë kohë për veten dhe pushimet.

Megjithatë, këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj duket se këtë verë prioritet e ka qetësinë dhe relaksin.

Ajo ka publikuar fotografi nga pushimet, ku ka theksuar format perfekte të trupit të saj.

Kaq joshëse po duket ajo nga bregdeti në krahët e burrit të saj.

Më Shumë

Moti sot, herë vranësira me shi e herë diell

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot herë i vranët e herë me diell. “Moti vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen...

Ylli e barazon sërish serinë – Kampioni merret vesh në Minatori

Ylli ka arritur të korri fitore ndaj Trepçës në ndeshjen e katërt finale që po zhvillohet në palestrën “13 Qershori”. Kjo fitore i barazon ata...

Lajmet e Fundit