-1.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Origi drejt Milanit

Lëvizja e Divock Origit drejt Milanit është duke shkuar drejt fundit.

Sulmuesi ka rënë dakord për hapin e tij dhe po pret të bëjë testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontratën.

Origi ka qenë në Liverpool që nga viti 2015 dhe ka shënuar disa gola me peshë, duke përfshirë dy kundër Barcelonës gjatë rikthimit të Liverpool në gjysmëfinale të Champions League në Anfield më 2019.

Belgu do të jetë një lojtar i lirë në verë.

Më Shumë

Policia po e ruan argjendarinë pronari i së cilës u arrestua në lidhje me grabitjen në Suharekë

Zyrtarët policor, po vazhdojnë ta mbajnë të bllokuar argjendarinë “Baraku”, pronari i së cilës u arrestua për përfshirje në grabitjen në Suharekë. Argjendaria është bastisur...

Sara po bën jetë të shtrenjtë, sapo na prezantoi me veturën e saj super-luksoze

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend. Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri...

Me sytë nga shorti

Lajmet e Fundit