3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Osmani: Terroristët s’na zmbrapsin – jemi të gjithë në krah të Policisë së Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se në misionin fisnik, në mbrojtje të integritetit e sovranitetit të Republikës së Kosovës, “jemi të gjithë në krah të Policisë së Kosovës”.

“Terroristët s’na zmbrapsin, por vetëm e forcojnë vendosmërinë tonë. Faleminderit heronjve tanë në uniformë”, ka shkruar ajo në Facebook.

Tutje, Osmani, ka theksuar se “Kosova është e përjetshme”.

Më Shumë

Përmes këngës, Luizi konfirmon shtatzëninë e Kiarës – zbulon gjininë dhe momente tjera të ëmbla

Luiz Ejlli ka publikuar këngën e tij të fundit, të titulluar “Frymë”. Këngën siç duket ia ka kushtuar vajzës së tij, që ende nuk ka...

Shpallet i pavlefshëm Ligji për caktimin e çmimeve të produkteve bazike

Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës ka vendosur për aktgjykimin në rastin 173/22, me parashtrues Arben Gashi dhe 9 (nëntë) deputetë të tjerë të...

Lajmet e Fundit