28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Pa make-up dhe me veshje të thjeshtë, Georgina Rodriguez fotografohet duke bërë “shopping” (FOTO)

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është fotografuar të mërkurën teksa shëtiste nëpër dyqanet në Cheshire

Modelja e famshme dukej mjaft elegante me veshjen e saj. Ajo kishte veshur një pallto të gjatë ngjyrë bezhë, ndërkohë e kishte kombinuar me një palë streçe ngjyrë gri dhe golf të bardhë.

Bukuroshja brunne i kishte kapur flokët gërshet dhe kishte vendosur një kapele. Pa asnjë pikë makijazh në fytyrë, modelja e kombinoi look-un me disa vathë floriri.

Ndërkohë Georgina është nënë e vajzave Alana Martina dhe Bella si dhe është njerka e tre fëmijëve të Cristiano-s, Eva, Mateo dhe Cristiano Jr.

Kujtojmë se Georgina Rodriguez është shprehur gjatë dokumentarit të saj në Netflix se humbja e djalit në prill ishte ‘momenti më i keq i jetës së saj’.

Modelja priste dy fëmijë binjakë me partnerin e saj futbollist dhe në prill ata dhanë lajmin e trishtë se djali i tyre kishte lindur i vdekur.

28-vjeçarja tregoi se pyeste veten se si mund të vazhdonte para, por vetëm dashuria dhe mbështetja e familjes së saj bëri që ajo ta kapërcente ketë fatkeqësi.

Pa make-up dhe me veshje të thjeshtë, Georgina Rodriguez fotografohetPa make-up dhe me veshje të thjeshtë, Georgina Rodriguez fotografohetPa make-up dhe me veshje të thjeshtë, Georgina Rodriguez fotografohetPa make-up dhe me veshje të thjeshtë, Georgina Rodriguez fotografohetPa make-up dhe me veshje të thjeshtë, Georgina Rodriguez fotografohet

Më Shumë

Kaplohet nga zjarri një parcelë në Rahovec (FOTO)

Një parcelë në vendin e quajtur Hamoc të Rahovecit është përfshirë mbrëmë nga zjarri. Në fotot e siguruara nga “Rahoveci n’Fokus”, shihen flakët afër vreshtave...

“Prizren Rock and Blues Festival” mbyll edicionin e dytë me muzikë frymëzuese

Edicioni i dytë i “Prizren Rock and Blues Festival” është përmbyllur gjatë fundjavës me muzikë që ka bërë bashkë moshat e ndryshme në Parkun...

Lajmet e Fundit