6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Pamje të rënda, del momenti kur terroristi vret pa iu dridhur qerpiku

Momente frike, terrori. Vjena e sulmuar nga disa persona të maskuar, të veshur me të bardha dhe të armatosur deri në dhëmbë.

Policia ka rrethuar perimetrin e qendrës por situata është tepër e rëndë. Shkëmbime zjarri dhe disa viktima – deri tani raportohet mbi 5 të tillë – por agresorët janë ende në kërkim.

Videot e para që qarkullojnë tregojnw një polic tw maskuar ose qytetar (kalimtar i thjeshtë) që ka mbetur i vrarë gjatë shkëmbimit të zjarrit me agresorin, që më pas u sigurua që kishte ndërruar jetë dhe ka vrapuar.

Shikoni pamjet:

 

Më Shumë

Dy ndeshje interesante sot në basketboll, vëmendja në Suharekë

Xhiroja e 27-të në Superligën e Kosovës në basketboll do të vazhdojë edhe sot me dy ndeshje mjaft interesante. Përballje shumë interesante do të jetë...

Shpërthen Munishi: Ademi është kryetar me 17 servilë, jemi të mjerueshëm

Trajneri Ismet Munishi e ka pranuar pjesën e vet të përgjegjësisë për gjendjen e mjerueshme të futbollit në Kosovë, si dhe i ka goditur...

Lajmet e Fundit