22.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Parashikimi i motit për sot, vranësira dhe diell

Në Kosovë sot do mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell.

 

Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat do të shënojnë rritje të lehta në vlerat e maksimaleve, kryesisht në mesditë.

Temperatura minimale do të jetë me 2 gradë celsius, dhe ajo maksimale me 11 gradë celsius.

Më Shumë

Muriqi nga Spanja mbështet Lirinë: S’kam dyshim që do inkuadrohet në Superligë (VIDEO)

Liria do ta zhvillojë njërën prej ndeshjeve më të rëndësishme në histori të klubit, të dielën ndaj Ferizajt, në kuadër të barazhit. Takimi do të...

Berisha: S`durohet deri në pafundësi Serbia, një ditë do t`i vije fundi durimit

Sekretari i Nismës, Zafir Berisha, ka bërë me dije se Kosova një ditë do të jetë e detyruar për një operacion të madh policor...

Lajmet e Fundit