10.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

Partnerja e Ronaldos sfidon ligjet e Arabisë Saudite, shfaqet seksi me veshjen e fundit

Georgina Rodriguez ka postuar imazhe të reja në profilin e saj në Instagram.

Partnerja e yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo, është shfaqur joshëse veshur në fustan ngjyrë portokalli,

Duke vënë në fokus hiret e saj trupore ajo ka pozuar mjaftë provokuese dhe siç duket nuk e ka aspak problem të “thyejë” rregullat e Arabisë, duke zbuluar më shumë nga linjat fizike.

 

image 79

Më Shumë

Mbi 50 për qind të shqiptarëve të Shqipërisë nuk e kanë vizituar asnjëherë Kosovën

Në Barometrin e Euronews Albania, ku u bënë bashkë për herë të parë në një studim të përbashkët qytetarë në Shqipëri dhe në Kosovë,...

16 kosovarë janë ndaluar nga autoritetet serbe, mbi 300 të bllokuar në kufi

16 kosovarë janë ndaluar nga autoritet serbe në pikën kufitare Kroaci-Serbi. Janë mbi 300 udhëtarë të cilët janë bllokuar në këtë pikë kufitare me...

Lajmet e Fundit