-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Pas sulmit në zemër, vjen reagimi i parë nga Christian Eriksen

Futbollisti i Danimarkës, Christian Eriksen ka reaguar për herë të parë pas sulmit në zemër.

Ylli i Interit pësoi sulm në zemër gjatë ndeshjes Danimarkë – Skoci ditë më parë, derisa humbi ndjenjat në fushë.

Tashmë, gjendja e tij është stabilizuar.

Për herë të parë, ai ka publikuar një fotografi nga spitale, ku shkruan:

“Përshëndetje të gjithë, faleminderit për mesazhet e ëmbëla nga e gjithë bota. Kjo kishte një rëndësi të madhe për mua dhe familjen time. Jam mirë, nën kujdesin e veçantë. Unë ende kam për t’i bërë disa kontrolle në spital, por ndihem mirë. Tani, do bëjë tifo për djemtë e Danimarkës për ndeshjen e radhës. Luani për gjithë Danimarkën. I juaji, Christian”, ka shkruar futbollisti i Interit.

Më Shumë

Cristiano Ronaldo fiton 450 mijë euro nga ndjekësit e rremë në Instagram

Sipas një studimi të ri, Cristiano Ronaldo, po fiton 450 mijë euro për postim në Instagram nga ndjekësit e rremë. Portugezi u largua nga Manchester...

Asociacioni i Komunave dhe MFPT-ja përplasen për tatimin në pronë

Çmimi për tatim në pronë është rritur 100 për qind. Ministri i Financave thotë se nuk e ka marrë këtë vendim, ndërsa nga Asociacioni...

Lajmet e Fundit