14.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Penguan zyrtarët policorë gjatë detyrës, arrestohen katër persona në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar katër persona, ku të njëjtit dyshohet se kanë penguar zyrtarët policorë gjatë detyrës në Prizren.

Biznesi “Time Out” në Prizren kërkon një punëtor

Tre personat e dyshuar janë dërguar në mbajtje, ndërsa njëri është liruar me procedurë të rregullt.

Rr. Sheh Emini, Prizren 02.02.2024 – 12:15. Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit kanë penguar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Pas intervistimit me vendim të prokurorit tre të dyshuar dërgohen në mbajtje, ndërsa një lirohet në procedurë të rregullt”.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Drita fiton derbin ndaj Ballkanit, Malisheva sërish mposhti Prishtinën

Gara për titull të kampionit në Superligën e Kosovës në futboll është bërë edhe më interesante, pasi skuadra e Dritës e ka mposhtur në...

Fjalimi i fundit i Skënderbeut: Jam në prag të varrit!

Para se heroi ynë Skënderbeu të fillonte fjalimin e tij të fundit, urdhëron që djali i tij i vetëm, Gjoni, asokohe dhjetë vjeç, të...

Mish dhe ndryshk

Lajmet e Fundit