6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Për këtë shenjë të horoskopit marsi është muaji perfekt

Është koha të filloni të mendoni për dashurinë në një mënyrë shumë serioze.

Ujori

Energjia e Peshqve është në shumicë gjatë marsit të vitit 2024, dhe ju ndodh që jeni dikush që mund ta shfrytëzojë atë lloj superndjeshmërie. Ju ndiheni të frymëzuar dhe krijues gjatë kalimeve të shumta të Peshqve që ndodhin këtë muaj. Ndërsa i afroheni Hënës së Plotë dhe Diellit te Dashi, do të ndiheni sikur ju është dhënë dhurata e vërtetë e dashurisë në formën e një personi që ju adhuron absolutisht.

 

Uau, pra është e vërtetë, apo jo? Nuk po veçohesh si i vetmuari që duhet ta durojë rrugën i vetëm përgjithmonë. Oh jo, jo këtë herë, Ujori. Muaji juaj ka të bëjë me ju që të hapni rrugën që dashuria të vijë tek ju. Më në fund besoni se është e mundur dhe jo thjesht një ëndërr. Ju jeni në lojë tani, dhe e mendoj, është shumë e natyrshme që të jeni këtu. Ju kurrë nuk jeni përjashtuar prej saj. Në fakt, ju vetëm mendonit se jeni.Ajo që është fantastike për Marsin e 2024 është se ju jep idenë të besoni në veten tuaj si një lojtar i qëndrueshëm në botën e dashurisë dhe romancës.

Një moment i vogël njohjeje këtu kthehet në një top bore me ide të mrekullueshme dhe shpresëdhënëse. Po, mund të jesh i dashuruar, dhe po, dikush mund dhe është i dashuruar me ty. Marsi hap portat për ju dhe ju bën të ditur se pjesa tjetër e vitit ka po aq shanse sa edhe këtë muaj. Gëzoni të gjitha, Ujor!

Më Shumë

Djali i Ancelottit nuk i fsheh ambiciet: Dua të bëhem trajner i Realit

Nga Carlo Ancelotti te Davide Ancelotti, te Reali mund të ketë një rokadë baba-bir për sa i përket stolit të ekipit të bardhë. Por...

Do festonin 23-vjetorin! Vanessa Bryant ndan një foto të rrallë me Koben, zbulon dhuratën e tij!

Kobe Bryant mund të ketë ndërruar jetë, por legjenda e NBA dhe Los Angeles Lakers vazhdon të jetë gjithmonë e pranishme në mendimet e...

Lajmet e Fundit