6.8 C
Prizren
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Për shkak të festave, pagat e sektorit publik do të ekzekutohen tre ditë më herët

Ministria e Financave dhe Transfereve, ka njoftuar gjithë punëtorët e sektorit publik që ekzekutimi i pagesave për ta do të bëhet tri ditë me herët se festat e fundvitit.

“Njoftohen punonjesit të sektorit publik se pagat do t’i mund ti marrin deri në tri ditë më herët për shkak të festave”, thuhet në njoftim.

.

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET E JAVES DEPPO BAMJE KONZERVUARA TAT/ 800GR DEPPO kualitet çdo ditë tat 1,79 -28% 129€ LENG JAFFA/ 2L 1,15 -17% 0,95€ Jafia Sultani Bamya Konser MENTE DEA 0,29 -34% 019€ KAFE TURKE BONATTE 100GR NEW ÇAJNANA LENG GAZUAR 1,09 -18% 089€ Kahve Ehli TÜRK KAHVES? LENG GAZUAR / 0,69 -14% 059€ 0,45 -13% 039€ RC Refresher Oferta vlen nga 23 12 deri m? 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO TE THATA MIX YAMS 90G DEPPO yams yams kualitet çdo ditë LEBLEBI PJEKUR YAMS/ 90G 1,39 -22% 09€ 0,49 -29% 035€ 35€ MUESLI ARRA RRUSH JEDEN TAG 1KG 2,69 -19% 219€ LAJTHI KRALIN/ 100GR 1,79 -17% 149€ KRALIN HAZELNUT MODENA LORENTO 300GR 0,95 -32% 0,5€ Mod Lorento Oferta vlen nga 23. 12 deri më 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe tekstiMund të jetë një imazh i tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO KABLLO LIGHTING AURIS NEW AURIS Cable kualitet çdo ditë KOKEADAPTER1.2A NEW 2,99 -10% 269€ ADAPTER MICRO FAST NEW 2,99 -10% 269€ 5,49 -11% 89€ @?? AURIS KABLLO USBM USB MICRO TYPE TYPEC2A C2A/ AURIS NEW NEW LISB AURIS Mloro URIS Geblie ADR NEW ADAPTER IGHTING AURIS 6,99 -10% .2A 2,49 -12% 219€ 19€ N 9,99 -10% 2.1A AURIS AURIS Oferta vlen nga 23 12 deri m? 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO SIMPLE PIZZA 260GR kualitet çdo ditë PRODUCT FELLENZAVE 30C0P ULLIRI OLITALIA NEW 3,99 -23% 3,09€ 4,59 -59% 189€ T???? BAAENBTEN 1,39 -22% 1,9€ Simple Simple Fanzát MAKARON RIGATE 500GR NEW NEW 0,99 -14% Barilla 0,5€ PENNE RIGATE ORIZ 1KG 1,29 -23% 0,99€ Oferta vlen nga 23. 12 deri më 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO DETI JODIZUAR CONDIO 1KG Vetêmne DEPPO CONDIO Kapedeti kualitet çdo ditë PIRE GA PATATET 300GR ( N KRIPE IG 0,19 -21% 015€ 15€ OLOGNEZE 60GR 1,09 -13% Pire 0,5€ 0,69 -20% Bona ?? 0,55€ 55€ CHIA/ YAMS/ 90GR Vetémnë SENF/ TAT/ 250ML yams GJYVEQ/ TAT 820GR 0,79 -21% 059€ 59€ tat HARDAL 0,59 -17% 0,49€ 1,29 -23% 099€ tat Oferta vlen nga 23 12 deri më 27.12 Konservesi"Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET E JAVES DEPPO BAMJE KONZERVUARA TAT/ 800GR DEPPO kualitet çdo ditë tat 1,79 -28% 129€ LENG JAFFA/ 2L 1,15 -17% 0,95€ Jafia Sultani Bamya Konser MENTE DEA 0,29 -34% 019€ KAFE TURKE BONATTE 100GR NEW ÇAJNANA LENG GAZUAR 1,09 -18% 089€ Kahve Ehli TÜRK KAHVES? LENG GAZUAR / 0,69 -14% 059€ 0,45 -13% 039€ RC Refresher Oferta vlen nga 23 12 deri m? 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO TE THATA MIX YAMS 90G DEPPO yams yams kualitet çdo ditë LEBLEBI PJEKUR YAMS/ 90G 1,39 -22% 09€ 0,49 -29% 035€ 35€ MUESLI ARRA RRUSH JEDEN TAG 1KG 2,69 -19% 219€ LAJTHI KRALIN/ 100GR 1,79 -17% 149€ KRALIN HAZELNUT MODENA LORENTO 300GR 0,95 -32% 0,5€ Mod Lorento Oferta vlen nga 23. 12 deri më 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe tekstiMund të jetë një imazh i teksti

 

Më Shumë

BE dakordohet për liberalizim të vizave për Kosovën

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian sot janë pajtuar për t’i dhënë mandatin Këshillit Evropian për të negociuar çështjen e liberalizimit të vizave...

Veliaj: U kam propozuar presidentit dhe Ramës që t’u jepen të gjithë kosovarëve pasaporta të Shqipërisë

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj sot ka pritur në takim këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa, të cilës i është dhënë nënshtetësia e Shqipërisë. Në këtë...

Moti për sot

Lajmet e Fundit