22.8 C
Prizren
E enjte, 11 Gusht, 2022

Përfliten prej kohësh për një lidhje, Butrint Imeri kapet mat sërish me ‘kushërirën’

Butrint Imeri prej kohësh po përflitet për një lidhje të re dashurie.

Këngëtari është shumë i lakmuar nga gjinia femërore dhe jeta e tij private përbën gjithmonë një interes. Prej disa ditësh tashmë një foto ka qarkulluar me shpejtësi në rrjetet sociale. Aty shihet Butrinti në një club teksa një vajzë ka mbështetur kokën te këngëtari.

Image

Së fundmi, faqja në instagram “Vipat e Bllokut” ka nxjerrë disa foto të këngëtarit nga Kosova krah aktores Olta Beqiri. Akoma nuk ka një konfirmim zyrtar nëse dyshja janë në një lidhje.

Image

Ju kujtojmë që ndonëse ka thënë se është beqar para pak kohësh Butrinti është përfolur prej kohësh për një lidhje me Olta Beqirin, një aktore e re dhe personazh i njohur në mediat sociale. Megjithatë, i pyetur, Butrinti i ka mohuar gjithmonë këto lajme.

Nga ana tjetër ndonëse shumë i komentuar, Butrinti e ka ruajtur gjithnjë me hermetizëm jetën e tij private. Lidhja e vetme e tij që dihet me siguri është ajo me Kiara Titon. Ndonëse nuk e pranuan kurrë, këngëtari u përfol gjatë në mediat online për një lidhje me moderatoren simpatike. Çifti madje u kapën mat teksa shijonin pushimet në të njëjtin vend apo pinin një kafe në një lokal të Prishtinës. Por sa herë që ata pyeteshin në media për një raport më shumë sesa shoqëror, dëgjonim vetëm mohime.

Image

 

Më Shumë

Ndërron jetë në Londër, 12-vjeçari që mjekët e shkyçën nga aparatet që e mbanin gjallë – veprimi u ndërmor me vendim të gjykatës

Archie Battersbee, 12-vjeç, ka ndërruar jetë në Londër, pasi që mjekët me vetëdije ia fikën aparatet që e mbanin gjallë, e siç raportojnë mediat...

Bëhet thirrje për kursim të energjisë, Rizvanolli: Do të jetë një dimër i vështirë

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli ka bërë thirrje që të kursehet energjia elektrike me qëllim të kalohet dimri, siç e ka konsideruar ajo si...

Lajmet e Fundit