3.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Përfshihen në rrahje dy persona në Malishevë

Dy persona janë rrahur mes vete në një lokal të Malishevës.
Ata, kanë pësuar lëndime.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë të cilët në një lokal në shkallë ishin përleshur në mes veti dhe më pas kishin sulmuar njëri tjetrin ku si pasojë kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Dy të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit