12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Përfundon takimi Mustafa-Kurti-nuk ka marrëveshje

Pas dy orësh, ka përfunduar takimi ndërmjet Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje. Ky takim i cili u shoqëruar me 40 minuta pauze, nisi para pak çastesh, ndërsa tani ka përfundur, shkruan Gazeta Insajderi.

Nuk ka marrëveshje, ishte deklarata e liderit të LDK-së, Isa Mustafa, i cili tha se bisedimet do të vazhdojnë.

“Sot nuk ka marrëveshje për koalicion por do të punojmë t’i përafrojmë qëndrimet”, është shprehur shkurt Mustafa, para medieve./ Insajderi.com

Më Shumë

Vjedhje në Rahovec

Në një shtëpi në rrugën “Vëllezërit Haradinaj” në Rahovec,  hajnat kanë vjedhur para e gjësende në vlerë prej mijëra euro. Vjedhja ka ndodhur gjatë ditës...

Conte shihet duke fluturuar drejt Italisë, këtë javë pritet shkarkimi i tij

Antonio Conte u pa teksa kthehej në Itali me një fluturim të “Ryanair” të hënën dhe raportet në Mbretërinë e Bashkuar sugjerojnë se tekniku...

Lajmet e Fundit