22.8 C
Prizren
E enjte, 18 Korrik, 2024

Përlotet sërish Beatrix Ramosaj, brenda shtëpisë së Big Brother ia fusin qenin e saj

Prova javore e banorëve po sfidon tej mase banorët e Big Brother VIP Albania.

Atyre nuk u lejohet të reagojnë ndaj personave apo çfarëdo që futet brenda në shtëpi.

Meti përmes këngës tregon dallimin e kohës dikur dhe sot

 

Një moment prekës ka ndodhur mes Beatrix Ramosaj, pasi produksioni ka futur brenda shtëpisë qenin e saj.

Në momentin kur këngëtarja e pa, ajo filloi të qante, por që nuk reagonte dot ashtu siç donte ajo.

Image

Më Shumë

Në Prizren u promovua romani “Hanifja” i autorit Ramadan Reshitaj

Romani "Hanifja" i autorit Ramadan Reshitaj u promovua në Prizren. Shkrimtarët këtë roman të Reshitajt e kanë krahasuar me romanin "Malësorja" të Nazmi Rrhamanit. Redaktori...

Kurti: NATO-n e duam në Kosovë dhe Kosovën në NATO

Heqja e vizave, regjimi i stikersave, regjistrimi i energjisë elektrike në veri, investimet në energjetikë e shëndetësi kanë qenë disa nga temat të cilat...

Lajmet e Fundit