3.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Kijevë të Malishevës

Mbrëmjen e së dielës, një aksident trafiku ka ndodhur në Klinë.

Zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj, ka thënë për Telegrafin se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar pesë persona.

Biznesi “Time Out” në Prizren kërkon një punëtor

 

“Rreth orës 18:30 kemi pranuar informatë për aksident trafiku në fshatin Kijevë-Malishevë. Menjëherë policia ju ka përgjigjur rastit dhe ka dalë në vendin e ngjarjes. Në aksident kanë qenë të përfshirë dy automjete udhëtarësh si dhe ndihmë mjekësore kanë kërkuar pesë persona”, ka thënë Elezaj.

Njësia e trafikut rajonal është duke trajtuar rastin./Telegrafi/

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Osmani: Kosova s’mund të ecë pëpara pa koordinim të ngushtë me aleatët

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në një prononcim për media, ka theksuar se Kosova nuk mundet të ecë përpara vetë pa koordinim të ngushtë...

Mësuesja nga Suhareka paralajmëron kthimin në Kosovë pas një periudhe në Gjermani

Mësuesja e shkollës “Dëshmorët e Greikocit” në Suharekë, Qëndresa Çelaj, e cila para Vitit të Ri la procesin mësimor e bashkë me dy fëmijët...

Lajmet e Fundit