3.8 C
Prizren
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Pogba pranon se e ardhmja te Man Utd mund të vendoset nga trajneri i ardhshëm

Paul Pogba e pranon se e ardhmja e tij me Manchester Unitedin mund të varet nga menaxheri i ardhshëm i klubit.

Mesfushori francez është jashtë kontratës në muajin qershor dhe deri tani nuk ka pasur asnjë afrim për një marrëveshje rinovimi me Djajtë e Kuq.

E ardhmja e tij ka qenë shumë e përfolur dhe vet Pogba ka folur për mediumin RMC pas fitores ndaj Tottenham Hotspur të shtunën mbrëma.

Pogba u pyet nëse menaxheri i ardhshëm mund të jetë faktori vendimtar nëse ai do të qëndrojë apo do të largohet nga Old Trafford këtë verë.

“Është e mundur, ka zgjedhje që duhen bërë me trajnerin”, u përgjigj shkurtimisht Pogba.

Paris Saint-Germain, Real Madrid dhe Juventusi thuhet se janë në garë për nënshkrimin e Pogbas këtë verë. /Telegrafi/

Më Shumë

“Republika e Parë”: Fakte të reja tronditëse për zhdukjen e Remzi Hoxhës

Një kapitull i veçantë i librit “Republika e Parë” e Mero Bazes, trajton me hollësi zhdukjen e shqiptarit nga Kosova Remzi Hoxha, i cili...

Ti nuk e di se ç’është dashuria

Poezi nga: Raymond Carver Përktheu: Fadil Bajraj (një mbrëmje me Charles Bukowskin) Ti nuk e di se ç’është dashuria tha Bukowski Jam 51 vjeç shikomë Jam i dashuruar në...

Lajmet e Fundit