27.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Policia gjen këpucën që dyshohet të jetë e vrasësit të Pistës

kepuca elvis pistesPolicia ka gjetur një këpucë në vendin prej nga u qëllua vrasësi i Elvis Pistës.

Dyshohet se ajo mund të jetë e dorasit, të cilit i ka dalë nga këmba gjatë momentit kur po ia mbathte nga aty,shkruan express.

Kjo duket të jetë ndër provat e vetme që ka policia të kësaj ngjarje të rëndë.

Më Shumë

Deputetët përballen me rrugaçërinë serbe, Rexhaj: Ua thamë troç se Kosova është shtet i pavarur

Dy deputetët e Kuvendit të Kosovës, Arbër Rexhaj, dhe Erxhan Galushi, kanë marrë pjesë në takimin vjetor të Përfaqësuesve të Mbrojtjes dhe Parlamentet Evropës...

Syla dëshiron që me Suharekën ta mposhtë Ballkanin

Futbollisti i Suharekës, Ilir Syla, ka dëshirë për të arritur fitore ndaj rivalit të qytetit, Ballkanit. Suhareka që nga edicioni i ri do të garojë në...

Lajmet e Fundit