16.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Policia gjobit Blerandon, shkeli rregullat e komunikacionit

Ish-finalisti i Big Brother VIP Kosova 2, Blerando, është gjobitur nga policia.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Instagram. Ai ka treguar se është gjobitur pasi ka shkelur rregullat e komunikacionit, njofton Klankosova.tv.

“Bravo, duhet me më dënu”, tha Blerando në videon me dy pjesëtarë të policisë të cilëve ua shkroi edhe emrat.

“Më mirë me mrri vonë se hiç”, shkroi tutje këngëtari.

Më Shumë

Trepça – Ylli, nesër finalja vendimtare

Pas një rrugëtimi të gjatë, ky edicion do të përfundojë të enjten mbrëma në Mitrovicë. Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të ndeshen në sfidën...

QKMF-së në Malishevë i shtohen edhe katër mjek të rinj

Sot, në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare (QKMF) “Dr.Shpëtim Robaj” në Malishevë, janë nënshkruar kontratat e punës me katër mjek të rinj, mjek të...

Lajmet e Fundit