-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Policia shqiptoi 2060 tiketa në trafik

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka shqiptuar 2060 gjoba në trafik për 24 orë.

“Aksident trafiku  me të lënduar 17, aksident trafiku me dëme materiale 33, tiketa trafiku të shqiptuara 2060, tiketat e shqiptuara në bazë të ligjit Covid – 19 0, persona të arrestuar 22, persona në mbajtje 15, persona në ndalim policor  0, dhe persona në vuajtje të dënimit 1”, njofton Policia.

Më Shumë

Shkenca thotë se burrat duan më shumë seks në dimër

Hulumtimet e reja thonë se burrat kanë një dëshirë më të lartë seksuale gjatë muajve të dimrit. Në një studim të fundit të botuar në...

110 vjet shtet shqiptar

Në Vlorë, si sot para 110 vjetëve, përfaqësues të Vilajeteve shqiptare e shpallën Pavarësinë e shtetit shqiptar. Qeveria e Ismail Qemalit nuk pati jetë të...

Lajmet e Fundit