23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Prishtina eliminon Prizrenin, kalon në gjysmëfinalen e play-off-it

Sigal Prishtina është kualifikuar në gjysmëfinalen e play-off-it pasi sonte mundi Prizrenin 16, në ndeshjen e tretë, me rezultat 71-68.

Kryeqytetasit u treguan ekip më i mirë se skuadra mike, duke kaluar në rundin tjetër të play-off-it.

Prishtinasit në gjysmëfinalen e play-off-it do të ndeshen me Yllin, duel ky që pritet të jetë tejet interesant.

Më Shumë

Zelensky ndezë rimeçin mes Usyk dhe Joshuas me mesazhin e tij të fuqishëm

Në ato orë të vetmuara pas dyerve të mbyllura, Oleksandr Usyk është përgatitur për rimeçin me Anthony Joshuan. Që kur u largua nga shtëpia në...

Një është pak, hekurudhës për Durrës i duhen 2 trase

Hekurudha në mes të Durrësit e Prishtinës ishte kryemarrëveshja e mbledhjes së fundit në mes të qeverisë së Kosovës e asaj së Shqipërisë. Por, ajo...

Lajmet e Fundit