7.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Pritje më të gjata nëpër vendkalimet kufitare

kufiriRritje të frekuentimit të automjeteve në mëngjes ka në vendkalimet kufitare, por tani për tani nuk ka ngecje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi, përveç në Bogorodicë ku pritet rreth 30-të minuta.

Lidhja Automote e Maqedonisë njoftoi se intensiteti i komunikacionit është rritur edhe në akset rrugore jashtë mjediseve të qytetit

Më Shumë

65 aksidente trafiku, e mbi 2 mijë gjoba brenda 24 orëve

65 aksidente trafiku janë raportuar brenda 24 orëve, në Kosovë. 18 nga to janë me të lënduar, ndërsa 47 me dëme materiale. Gjatë kësaj periudhe janë...

Trondit mes lotësh Meri Shehu: Një grup burrash më kapën, më çuan në pyll dhe më futën…

Meri Shehu, edhe pse ishte personazh i spikatur në Big Brother Vip, u tregua e rezervuar sa i përket jetës së saj personale. E ftuar...

Lajmet e Fundit