15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Prizren, aksidentohet traktori me motoçikletë

Dje rreth orës 16:35 në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku prej të cilit ka pësuar lëndime të rënda ngasësi i motoçikletës.

Sipas Policisë aksidenti ka ndodhur në mes një traktori dhe motoçiklete.

Ngasësi i motoçikletës ka pranuar tretman mjekësor në  emergjencën e Prizrenit nga ku për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor është dërguar në QKUK-Prishtinë.

Me urdhër të prokurorit të shtetit i dyshuari  ndalohet në mbajtje.

Më Shumë

Manchester United kërkon adoleshentin e Brighton

Adoleshenti i Brighton, Evan Ferguson do të jetë në listën e ngushtë të Manchester United këtë verë, sipas Football Insider. Ferguson, 18 vjeç, ka shënuar...

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Lajmet e Fundit