12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Prizren, burri dhe gruaja sulmojnë fizikisht njëri-tjetrin

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur në qytetin e Prizrenit, të premten.

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë shoqëruar në stacionin policor burrë e grua, pasi që të njëjtit kanë sulmuar njëri-tjetrin.

Sipas Policisë, i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit, ndërsa të dyve u është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, burri është dërguar në mbajtje, ndërsa gruaja është liruar.

Më Shumë

Shtëpia ku lindi Hitleri tani do të shndërrohet në qendër policësh

Shtëpia në Austri në të cilën lindi Adolf Hitleri do të përdoret për trajnimin e oficerëve të policisë mbi të drejtat e njeriut. Qeveria bleu...

Celine Dion anulon turneun botëror, shkak problemet shëndetësore

Këngëtarja 55-vjeçare anuloi edhe një herë turneun në Britaninë e Madhe dhe atë evropiane të premten mes luftës së saj me sindromën Stiff-person. “Ndërsa bota...

Lajmet e Fundit