1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Prizren, burri sulmon fizikisht gruan e tij

Policia në Prizren ka arrestuar një person pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, raporton PrizrenPress

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në lagjen Arbanë, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Arbanë, Prizren 17.09.2021 – 22:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport policor./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Liverpool në garë me Chelsea-n dhe Arsenal-in për yllin 100 milionësh të Brighton

Liverpool thuhet se është gati të luftojë Arsenal-in dhe Chelsea-n për të nënshkruar me yllin e Brighton, Moises Caicedo. 21-vjeçari ekuadorian e ka pushtuar Premier...

“Të gjithë miqtë e mi vdiqën atje” – adoleshentja ukrainase rrëfen tmerret që ka përjetuar në Mariupol

Adoleshentja ukrainase ka treguar disa histori të tmerrshme që kishte kaluar në qytetin jugor të Mariupolit, kur ishte nën sulmet e ashpra ruse. Në një...

Lajmet e Fundit