18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Prizren, deponon 100 euro false

Një person ka deponuar 100 euro false në Prizren.

Monedha është konfiskuar nga policia.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se i dyshuari mashkull kosovar ka deponuar një kartëmonedhë prej 100 euro e cila dyshohet se është e falsifikuar. Monedha është konfiskuar nga forenzika. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Kurti: Rektori Statovci, figurë e jashtëzakonshme në kohën e duhur

Sot bëhen 25 vite nga protesta më e madhe studentore e vitit 1997, e organizuar nga Unioni i Pavarur i Studentëve të Universitetit të...

Ofendoi dhe kërcënoi policët, arrestohet një person në Prizren

Një person ka ofenduar dhe kërcënuar policët në Prizren. Ai është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti fillimisht...

Lajmet e Fundit