6.8 C
Prizren
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Prizren/ Kanosi vëllain dhe i dëmtoi veturën, arrestohet

Është arrestuar një mashkull nga Prizreni pasi kanosi dhe dëmtoi veturën e vëllait të tij, raporton PrizrenPress

Në raportin ditor të policisë thuhet se pas raportimit të rastit, me vendim të prokurorit i dyshuari u dërgua në mbajtje.

“Prizren 29.09.2022 – 14:00. Është arrestuar i dyshuari kosovar për shkak se kishte kanosur vëllain e tij dhe kishte dëmtuar veturën e viktimës. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

PrizrenPress.com

Më Shumë

Behgjet Pacolli i interesuar për të blerë Manchester United?

Sipas disa mediave britanike, ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka shprehur interesimin e tij për të blerë Manchester United nga familja Glazer-s. Pacolli shërbeu si...

Prizren: Nën ndikimin e alkoolit një grua sulmon një burrë në kafiteri

Gjatë ditës së djeshme një burrë në Prizren është sulmuar nga një grua e cila ishte nën ndikimin e alkoolit. Rasti sipas policisë ka ndodhur...

Lajmet e Fundit