10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Prizren/ Ministri Gashi sot takon ministren e Shqipërisë, Elva Margariti

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit të Republikës së Kosovës, Kujtim Gashi do presë në takim Ministren Elva Margariti, bashkë me një delegacion nga Ministria e Kulturës së Republikës së Shqipërisë.

Takimi mbahet në zyrat e MKRS-së në Prizren, ora 12:00,

Mot sot me diell dhe pjesërisht i vranët

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-7gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Pas 17 vitesh, Milani e mbyll bilancin financiar me fitim

Milan-i rikthehet për të mbyllur bilancin me fitim për herë të parë që nga viti 2006. Të mërkurën, Bordi i Drejtorëve të klubit kuqezi është...

Lajmet e Fundit