9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Në “Shatërvan” të Prizrenit grabitet një shtetas i huaj

Sot në afërsi të sheshit “Shatërvan” në qytetin e Prizrenit, ka ndodhur një grabitje.

Sinjali mëson se viktima ka qenë një shtetas japonez tek i cili është kryer grabitja nën kërcënimin e thikës.

Gazeta Sinjali ka tentuar të komunikojë me Policinë e Kosovës për rajonin e Prizrenit për informacione tjera lidhur me rastin por të njëjtit nuk kanë qenë të qasshëm.

Më Shumë

Kurti në takim me ambasadorët e QUINT-it: Kemi qenë konstruktiv me propozime, por Serbia i refuzoi sërish

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe zëvendëskryeministri Besnik Bislimi në takim me ambasadorët e QUINT-it kanë diskutuar lidhur me ecurinë e bisedimeve të shtunën...

Një person në Prizren rrah ish të dashurën

Një vajzë në fshatin Lubizhdë e Prizrenit ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga ish i dashuri i saj. Policia njofton se rasti...

Lajmet e Fundit