8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Prizren, një burrë dyshohet se dhunoi një vajzë të mitur

Një burrë është arrestuar dje në Prizren pasi dyshohet se ka dhunuar një vajzë të mitur.
Sipas raportit të Policisë, viktima dyshohet se e ka kryer veprën me datën 11 shtator.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar.

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

 

Më Shumë

Mbi 7 mijë kosovarë shkuan në Shqipëri në orët e hershme të së shtunës

Kjo e shtunë ka nisur me një fluks automjetesh në pikën kufitare të Morinës. Shumë qytetarë kanë zgjedhur të udhëtojnë nga Kosova drejtë Shqipërisë, duke...

Lumbardhi dhe Kaderi shkojnë ta shohin Vedat Muriqin në stërvitje të Mallorcas

Çifti Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj prej disa ditësh ndodhen në Spanjë. Përveç kohës së mirë që po kalojnë së bashku, ata janë përfshirë edhe...

Lajmet e Fundit