37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Prizren: Vjehrri rrah renë

Një preson është arrestuar, pasi i njëjti sipas policisë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj resë së tij (bashkëshortes së djalit).

Siç thuhet në raportin 24 orësh të policisë, me vendim të prokurorit, i njëjti është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Vetëm 41 vjeç, ndahet nga jeta papritur këngëtari i njohur

Ka vdekur në moshën 41-vjeçare këngëtari dhe aktori Darius Campbell Danesh, i cili u bë i famshëm në shfaqjet e talenteve të ITV Popstars...

Hoqi flamurin turk, shqiptari bëhet “hero” nga mediat greke: Patriot i vërtetë!

Gjesti i pushuesit shqiptar që hoqi flamurin turk nga një kullë vrojtimi në Gjirin e Lalzit dhe më pas e hodhi në det, është...

Lajmet e Fundit