20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Prizrenasi shkon në pushime, hajnat i vjedhin pajisjet në zyre

Policia e Kosovës në Prizren ka bërë të ditur se një person, në këtë rast viktima, ka raportuar se derisa kishte qenë në pushim vjetor nga zyra e tij janë vjedhë pajisje si: kompjuter, monitor, printer dhe dy karrige, shkruan PrizrenPress.

Siç bëhet e ditur nga policia, rasti është duke u hetuar.

“VJEDHJE. Rr. Zahir Pajaziti, Prizren 17.07.2022 – NN. Me datën 18.08.2022 viktima mashkull kosovar ka raportuar se deri sa kishte qenë në pushim vjetor nga zyra e tij janë vjedhë pajisje si: kompjuter, monitor, printer dhe dy karrige. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Kurti: U pajtova që situata në Veri të qetësohet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter, se në një telefonatë me kryediplomatin italian, Antonio Tajani, ka shprehur...

Të shtëna me armë zjarri në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën në tregun e gjelbër në Prizren ka pasur të shtëna me armë zjarri.   Siç thuhet në raportin...

Lajmet e Fundit