25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Pronari i restorantit dhuron 4000 fletore për nxënësit e Malishevës

Drejtoresha e Drejtorisë për Arsim dhe Edukim në Komunën e Malishevës, Arbëreshë Krasniqi, ka bërë me dije se me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor, pronari i restorantit “Diaspora”, Luan Ramaj ka dhuruar 4000 fletore për nxënësit e Malishevës.

“Në këtë fillim të vitit shkollor i nderuan e iu ndihmuan nxënësve me 4000 fletore! Me këtë rast e me këtë ndihmë ndihemi të nderuar edhe ne! Faleminderit restaurant “Diaspora” me pronar Luan Ramaj!”, ka shkruar në “Facebook” Krasniqi.

Rexhepi: Lista Serbe ka qenë gjithherë e dirigjuar nga Vuçiqi

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Emilia Rexhepi, tha se sonte kishte shikuar adresimin e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, në një media serbe dhe kishte vërejtur ndryshimin...

Shifrat e De Zerbi-t me Brighton-in janë vërtet të pabesueshme

Një vit më parë, Roberto De Zerbi u emërua trajner i ri i Brighton-it. Dhe ata kishin arritur një barazim dhe tre humbje në katër...

Lajmet e Fundit