18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Publikohen çmimet, ja sa do të shitet nafta e benzina

Ministria e Tregtisë, Industrisë dhe Ndërmarrësisë ka publikuar çmimet e derivateve për 24 orë.

Sipas këtij dikasteri, një litër naftë do të shitet për 1.70 euro, ajo e benzinës për 1.35 euro dhe e gasit për 0.76 euro.

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Çmimet hyjnë në fuqi nga ora 10:00.

Më Shumë

Kroos pensionohet si ‘Mbret’ – lë pas karrierë ëndrrash

Shtatë vjet te Bayern Muncheni, dhjetë te Real Madridi. Kampion bote me Gjermaninë. Fitues i pesëfishtë i Ligës së Kampionëve. Madje më 1 qershor mund ta...

Chris Hemsworth do të nderohet me një yll në “Walk of Fame” në Hollivud!

Superylli i Marvel, Chris Hemsworth është planifikuar të marrë një yll në "Walk of Fame" në Hollivud. Aktori i "Thor" do të jetë personazhi...

Lajmet e Fundit