12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Rama luan “kukafshehti” me Albin Kurtin në Berlin

Kryeministri Edi Rama në Kongresin e Partive Socialiste në Berlin ku ndodhet edhe kryeministri Albin Kurti, i ka bërë një ‘truk’ të vogël kreut të qeverisë së Kosovës.

Rama ‘ka lujtur kukafshehti’ me Kurtin ku ka shkaktuar shumë të qeshura. Kreu i qeverisë shihet teksa i vendos duart në mënyrë të beftë Kurtit në sy ndërsa ky i fundit është i kthyer me kurriz.

Ky moment, nuk kishte si mos të finalizohej me një përqafim mes dy homologëve shqiptarë.

Videon e ka shpërndarë vet kryeministri Rama në Tik Tok.

May be an image of 5 people

Më Shumë

Hajrulla Çeku priti në takim shefen e zyrës së UNICEF-it në Kosovë, Nona Zicherman

Ministri për Kulturë, Rini dhe Sport, Hajrulla Çeku, e ka pritur sot në takim shefen e zyrës së UNICEF-it në Kosovë, Nona Zicherman.   Në Ditën...

A do të jetë i gatshëm Shaqiri për ndeshjen ndaj Serbisë? E zbulon trajneri i Zvicrës

Një lajm jashtëzakonisht i mirë ka ardhur së fundit nga trajneri i Zvicrës Murat Yakin në prag të ndeshjes vendimtare kundër Serbisë. Në konferencë për...

Lajmet e Fundit