4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Ramos dëshiron Bonucci tek Real

Sergio Ramos ka kërkuar nga drejtuesit e klubit të paraqitet ofertë për transferimin e mbrojtësit Leonardo Bonucci.

Milan e konsideron si të rëndësishëm por italiani vazhdon të kërkohet nga disa prej klubeve më të mëdha në botë.

Edhe pse kaloi disa muaj aspak të lehtë te skuadra nga San Siro, Ramos beson se Bonucci do të ishte partner i tij ideal në qendër të mbrojtjes.

Bonucci iu bashkua skuadrës që tani drejtohet nga Gennaro Gattuso në verën e vitit të kaluar, në një transferim befasues nga Juventus.

Më Shumë

Avdyli sulmon PDK e LDK: Nuk e kanë problem që dhe 20 vite tjera të pranonin që Serbia të lëshojë targa, veç për pushtet

Deputeti i partisë Guxo, Haxhi Avdyli, ka sulmuar ashpër dy partitë opozitare, PDK-në e LDK-në. Sipas Avdylit, këto dy partië nuk e kanë problem që...

Lasgush Poradeci: Erë trëndeline

Sesi m’ju lëndon dashurija! Sesi m’ju lëndon pa pushim! O lotët e syve të mija! O klithmëz e tingëllit t’im! Ju shoqe të kohës mitare, Mikesha, motriçka, pa faj! Ju...

Lajmet e Fundit