0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Raportohet për dy persona të zhdukur në Prizren

Policia në raportin 24-orësh ka njoftuar për dy persona të zhdukur në Prizren.

Një rast është raportuar më 28 nëntor në ora 16:00, ndërsa një tjetër më 29 nëntor në ora 19:00.

“Prizren 28.11.2022 – 16:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, thuhet në raport.

“Prizren 29.11.2022, 19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij. Lidhur me rastin janë duke u kryer veprime hetimore”, thuhet në njoftim.

Më Shumë

Policia kërkon ndihmë për kapjen e këtyre tri grave, morën telefonin e huaj në një qendër tregtare në Prizren

Sektori i Hetimeve të Stacionit policor Prizren njofton se është duke zhvilluar hetime lidhur me veprën penale Vjedhje, që ka ndodhur me datë 29.12.2022 në...

Shpërthim në xhami, 32 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në Pakistan

Të paktën 32 persona janë vrarë dhe 150 të tjerë janë plagosur në një shpërthim me bombë në një xhami në qytetin pakistanez Peshawar,...

Lajmet e Fundit