19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Rexhaj pas vizitës së Kurtit në Tetovë/ Lider i të gjithë shqiptarëve

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka qëndruar për vizitë në Maqedoninë e Veriut, ku ka vizituar disa fshatra të komunës së Tetovës. Ndërsa ishte organizuar edhe një koncert në këtë komunë për të.

E nisur nga gjithë kjo duket se deputeti i VV-së, Arbër Rexhaj ai e ka shpallur lider të gjithë shqiptarëve Kurtin.

“Lider i të gjithë shqiptarëve, Albin Kurti. Maqedoni e Veriut, Tetovë”, shkroi ai në Facebook.

Më Shumë

Tentoi t’u jap ryshfet zyrtarëve policorë, arrestohet serbi në Vërmicë

Është arrestuar një serb në Vërmicë, i cili dyshohet se gjatë kalimit në kufirin e Kosovë, ka tentuar të jap ryshfet ndaj zyrtarëve policorë. Me...

Totaj viziton disa biznese të Prizrenit

Kryetari i komunës ë Prizrenit, Shaqir Totaj ditën e premte ka vizituar dhe ka parë nga afër të arriturat e disa prej bizneseve të...

Lajmet e Fundit