14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Rexhep Selimi: “Me ty Komandant”

Njëri prej bashkëluftëtarëve të tij, Rexhep Selimi, në profilin e tij në rrjetin social Facebook ka shkruar disa fjalë dhe postuar disa fotografi.

“Një grusht qe s’na rrëzon, veç çka na forcon!”, “Për ditë e më shumë jam UÇK” dhe “Me ty jemi komandant”, janë fjalët dhe fotografitë që ka shpërndarë Rexhep Selimi.

Më Shumë

Të dyshuarit në Prizren i gjenden pushkë e pistoletë në kulmin e shtëpisë

Policia e Kosovës (PK) njofton se gjatë kontrollit në shtëpinë e një të dyshuari në Lubizhdë të Prizrenit, kanë gjetur dhe sekuestruar një pushkë...

Në rigjykimin e dytë, lirohet nga akuza për korrupsion ish-drejtori i Administratës në Prizren

Gjykata Themelore në Prizren, të martën, ka shpallur aktgjykim lirues ndaj ish-drejtorit të Administratës në Prizren, Ilir Baldedaj, i akuzuar për veprën penale të...

Lajmet e Fundit