18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Rita ishte fshehur në L.A. që Harris të mos e merrte vesh

Calvin Harris dhe rita oraCalvin Harris është ndarë nga Rita Ora, pasi këngëtarja kishte shkuar në Los Angeles pa i treguar dhe ishte fshehur në një dhomë hoteli që ai të mos e merrte vesh që ndodhej në atë qytet.

DJ 30-vjeçar është hidhëruar me krijuesen e hitit “I Will Never Let You Down”, sepse nuk mund të kuptonte që të dy ndodheshin në të njëjtin qytet dhe kishin shkuar ndaras, ndërsa 23-vjeçarja ishte përpjekur që t’ia mbante këtë të fshehtë.

Calvin e kishte kuptuar nga një shofer se Rita ndodhej në Los Angeles.

“Gjithçka mori fund kur shoferi i kishte thënë Calvinit se e kishte dërguar Ritën në një hotel dy ditë më parë”, ka thënë një burim për The Sun.

Është thënë se Harris e kishte publikuar lajmin e ndarjes në Twtter madje para se t’ia kumtonte këtë këngëtares me origjinë shqiptare.

“Rita është turpëruar kur e ka parë postimin në Twitter për ndarjen e tyre”, ka thënë një burim.

Më Shumë

Blushi tek “Hëna e Shqipërisë” zbulon komplotin e madh ndaj vendit. Ja të pasurit shqiptar që duan izolimin e Shqipërisë

Shkrimtari Ben Blushi në një prej librave të tij, i titulluar “Hëna e Shqipërisë”, një botim i shtëpisë botuese prestigjioze në vend UET-Press, paraqet...

Sydney Sweeney, ‘selfie’ para pasqyrës, joshëse me dukje

Sydney Sweeney po ndihej bukur, teksa shkrepi një seri fotografish para pasqyrës. Ylli i “Euphoria”, 26 vjeçe, pozoi para pasqyrës me një bluzë ngjyrë kafe...

Lajmet e Fundit