-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Rita ishte fshehur në L.A. që Harris të mos e merrte vesh

Calvin Harris dhe rita oraCalvin Harris është ndarë nga Rita Ora, pasi këngëtarja kishte shkuar në Los Angeles pa i treguar dhe ishte fshehur në një dhomë hoteli që ai të mos e merrte vesh që ndodhej në atë qytet.

DJ 30-vjeçar është hidhëruar me krijuesen e hitit “I Will Never Let You Down”, sepse nuk mund të kuptonte që të dy ndodheshin në të njëjtin qytet dhe kishin shkuar ndaras, ndërsa 23-vjeçarja ishte përpjekur që t’ia mbante këtë të fshehtë.

Calvin e kishte kuptuar nga një shofer se Rita ndodhej në Los Angeles.

“Gjithçka mori fund kur shoferi i kishte thënë Calvinit se e kishte dërguar Ritën në një hotel dy ditë më parë”, ka thënë një burim për The Sun.

Është thënë se Harris e kishte publikuar lajmin e ndarjes në Twtter madje para se t’ia kumtonte këtë këngëtares me origjinë shqiptare.

“Rita është turpëruar kur e ka parë postimin në Twitter për ndarjen e tyre”, ka thënë një burim.

Më Shumë

Punëtori shqiptar në Kanada merr shpërblim 300 mijë dollarë, pasi u godit me grusht në testikul në vendin e punës

Një punëtor shqiptar në Kanada, Rr.O., është shpërblyer me 300 mijë dollarë nga Gjykata e Lartë e Drejtësisë e Ontarios, për abuzimin që ka...

Përfshihet nga zjarri një lokal në Korishë të Prizrenit

Një lokal ësh të përfshirë nga zjarri në fshatin Korishë të Prizrenit. Zjarrfikësit dhe policia kanë dal në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit