0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Kim Kardashian do t’i kthehet muzikës

KimKardashian2009aKim Kardashian është duke e ushtruar vokalin dhe po ndjek një kurs të kompozimit, sepse dëshiron ta rikthejë karrierën e saj muzikore.
Zmadho fotografinë

33-vjeçarja ka publikuar një këngë në vitin 2011, “Jam (Turn It Up)”, kurse tash shpreson se me ndihmën e burrit të saj, Kanye West, mund të rezultojë e suksesshme në muzikën pop.

“Kim u ka thënë shoqeve se dëshiron të merret seriozisht si një vokaliste. Kanye do ta këshillojë në realizimin e projektit dhe e ka mbështetur plotësisht”.

“Ajo ka filluar ushtrimin e vokalit dhe po shkon në orë të kompozimit, si edhe ka caktuar takime me shtëpi incizuese”, ka thënë një burim për ‘The Sun’.

Më Shumë

Përballja e Fury me Usyk do të ketë tarifën më të lartë në historinë e boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk janë gati për “tarifën më të madhe në historinë e boksit” ndërsa Arabia Saudite përgatitet të paraqesë një ofertë...

Vetëvendosjes në Prizren kërkon mbledhje të jashtëzakonshme për faljen deri në 100 euro të tatimit në pronë

Grupi i Kuvendarëve i Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren, ka paralajmëruar se do të dorëzojë kërkesën për mbajtjen e një seance të jashtëzakonshme, për faljen...

Lajmet e Fundit