5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Rita Ora merr vëmendjen me poza në të brendshmë të realizuara në Paris

Ajo ka treguar se arsyeja e vizitës janë projektet e reja, ndërsa nuk kanë munguar as fotot e ndryshme që i ka ndarë për ndjekësit e saj në instagram.

Së fundmi ajo ndau disa fotografi të cilat u realizuan në ballkon ku Rita u shfaq në të brendshme.

Më Shumë

Ambasadori gjerman merrë pjesë në ceremoninë e fillimit të restaurimit të “Qendrës Kulturore Hebraike”

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, e ka përgëzuar  Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit për restaurimin e “Qendrës Hebraike Kulturore” në Prizren. Ai,...

Vjen oferta e parë për Ronaldo-n, Al Hilal e Arabisë Saudite kërkon portugezin

Cristiano Ronaldo mund të marrë ofertën e tij të parë që nga lirimi nga Manchester United, me Al Hilal që po përgatitet të bëjë...

Lajmet e Fundit