25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Robin Krasniqit i vdes gjyshja(Foto)

Ka ndërruar jetë gjyshja e Robin Krasniqit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë boksieri përmes një postimi me dy fotografi në rrjetin social Facebook, transmeton Klankosova.tv.

Lexoni më poshtë postimin e plotë:

Më Shumë

KFOR-i bën intervenim të përkohshëm në Urën e Fshajtë

Prej disa muajsh gjendja e Urës së Fshajtë, kishte paraqitur rrezik për shoferët dhe kalimtarët që e frekuentonin këtë pjesë, për shkak se mbrojtëset...

Shqipëria kërkon ‘kokën’ e Kroacisë për të besuar në kualifikimin e mëtejshëm në Euro 2024

Pasi të dyja pësuan disfata në debutimin e tyre në Grupin B, Kroacia dhe Shqipëria do të shpresojnë për një përgjigje pozitive kur të...

Lajmet e Fundit