14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Rrahën mes veti një çift në Suharekë

Një i dyshuar është arrestuar në Suharekë të shtunën pasi ishte rrahur me gruan e vet.

Në njoftimin e policisë thuhet se nuk ka asnjë të lënduar, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Vetëm pesë automjete i konvertuan targat në RKS që nga 1 shtatori

Vetëm nga një makinë i ka ndërruar targat e Serbisë në RKS, në pesë komuna që nga 1 shtatori kur ka nisur afati i...

Oleksandr Usyk zbulon se kur dhe ku do të pensionohet nga boksi profesionist

Boksieri ukrainas, Oleksandr Usyk ka pohuar se ka në plan të tërhiqet pas tre ndeshjeve të ardhshme. Ai mbetet i pamposhtur në karrierën e tij...

Lajmet e Fundit