11.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Rrokulliset vetura në Prizren

Në orët e mbrëmjes së sotme ka ndodhur një aksident trafiku.

Në fshatin Korish të Prizrenit një veturë ka humbur orientimin duke dal nga rruga me ç’rast edhe është rrokullisur.

Në këtë aksident dy persona kanë marrë lëndime të lehta.

Vetura është rrokullisur si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë.

 

Më Shumë

Vrasja mizore e 2016-ës në Suharekë, dëshmitarja mohon se me të ndjerin ka pasur raporte jo të mira

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të enjten, është dëgjuar dëshmitarja Nurije Ademi, e cila ka mohuar se me të ndjerin A.B kanë pasur raporte...

Sot takimi në Ohër, a do të ketë marrëveshje finale mes Kosovës dhe Serbisë?

Sytë sot do të jenë kah Ohri i Maqedonisë së Veriut, aty ku do të mbahet dialogu për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe...

Lajmet e Fundit