14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Salma Hayek çudit me deklaratën: Po më rritet gjoksi

Aktorja e famshme, Salma Hayek, pretendon se gjoksi i saj po rritet sërish, e kjo për shkak të menopauzës. Këtë detaj e zbuloi teksa në rrjetet sociale poston “selfie” të ndryshme, madje ede me bikini.

“The Sun” shkruan se e gjitha nisi kur 54-vjeçarja iu drejtua mjekut për të nësuar në lidhje me shenjat e mundshme të menopauzës. Megjithatë Selma është habitur kur është informuar për disa nga simptomat që mund të shihte së shpejti.

 

 

“Pyetjet ishin tmerruese”, ka thënë aktorja e famshme gjatë një interviste në “Red Table Talk”.

“Ata po më pyesnin gjëra të tilla si “a po rriten veshët tuaj dhe a po dalin flokë prej tyre? A jeni lehtësisht e irrituar? A qani pa ndonjë arsye? A po shtoni peshë më shpejt dhe zhduket pa e marrë vesh si?’ Madje më pyetën edhe ‘a është vagina juaj e thatë?’”, ka treguar Salma.

Sidoqoftë, edhe pse pyetjet dhe simptomat ishin shumë të habitshme, ishte një që ngeci më shumë.

“Gjoksi rritet shumë. Por ndodh që për disa gra të bëhen më të vogla. Ndodh që disa gra të shtojnë në peshë. Unë kam rastisur të jem tek ato gra që gjoksi po rritet gjatë menopauzës”, ka shpjeguar aktorja e famshme.

 

Aktorja e famshme çudit me deklaratën: Po më rritet gjoksi

Aktorja e famshme çudit me deklaratën: Po më rritet gjoksi

 

 

Aktorja e famshme çudit me deklaratën: Po më rritet gjoksi

Aktorja e famshme çudit me deklaratën: Po më rritet gjoksi

Më Shumë

Johnny Depp është fejuar me avokaten e tij Joelle Rich

Johnny Depp është fejuar me avokaten e tij Joelle Rich. Dhe, për ironi të fatit, ai u takua me të falë Amber Heard. Thashethemet...

Rohde: Në fillim të vitit tjetër do të liberalizohen vizat për Kosovën

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, është shprehur optimist se liberalizimi i vizave do të ndodh në fillim të vitit të ardhshëm. Rohde është treguar...

Lajmet e Fundit