24.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Maj, 2024

Hilton nuk u beson meshkujve

ParisHilton1128Njëra ndër vajzat me të pasura në botë, Paris Hilton, nuk u beson meshkujve dhe se gjithmonë ka dyshime në ta për shkak të videos së publikuar para 10 viteve, ku ajo ishte duke kryer marrëdhënie seksuale me ish të dashurin e saj në atë kohë, Rick Salomon.

Trashëgimtarja e pasur, Paris Hilton, thotë se gjithmonë ka dyshim te meshkujt, që nga koha kur u publikua videoja e saj seksuale. Në vitin 2004, në internet rrodhi xhirimi shtëpiak, ku ajo shihej duke kryer marrëdhënie seksuale me asokohe të dashurin e saj, Rick Salomon, të cilin më vonë e paditi për publikimin e videos.

“Ishte dëshpëruese, sepse ai ishte dikush me të cilin kisha qenë në lidhje për disa vite. Nuk mendoj se do të arrij ndonjëherë t’u besoj meshkujve. Pas asaj që ndodhi ishte gjëja më e dhimbshme dhe më e keqe që mund t’ia bënte dikush një vajze të re. Isha shumë e re, nuk ishte faji im”, ka thënë 33-vjeçarja. Në të kaluarën Paris ka mohuar të ketë qenë e përfshirë në publikim e videos për t’u bërë e famshme, ngjashëm siç bëri edhe Kim Kardashian në vitin 2007.

Më Shumë

Zbulohen rreth 500 bimë kanabisi në pronën e mërgimtarit në Rahovec

Në fshatin Celinë të Rahovecit  një mërgimtar ka gjetur plot bimë të kanabisit në pronën e tij, të cilët sipas informacioneve të para nuk...

Kapet me marihuanë në Vërmicë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Vërmicë, pasi e ka kapur e marihuanë. I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në...

Lajmet e Fundit